niedziela, 11 listopada 2012

Little bit confidence.

Witam, bloggerzy.
Mam na imię Zuza, mam 14 lat. Zaczynam prowadzic tego bloga, hmm.. sama nie wiem, czemu. Po prostu chcę spróbowac. Nie będę wrzucac swoich zdjęc, gdyż moim zdaniem nie jestem zbyt urodziwa.
Teraz powiem wam tak. Nazwa 'just-belive-in-yourself' oznacza 'tylko uwierz w siebie'. Skąd nazwa ? Nie mam pojęcia. Może dlatego, że sama jestem osobą, której tej cechy (wiary w siebie) brak. Dlatego mam nadzieję, że prowadząc tego bloga znajdę jakiś sposób, by bardziej wierzyc w swoje możliwości. Tak więc witam was serdecznie i zapraszam do czytania, komentowania oraz obserwowania tego bloga. Notki postaram się dodawac w miarę możliwości jaknajczęściej.
Piosenka na dziś :
When You're Gone - Avril Lavigne
Zuza.xoxo